YAPI MALZEMELERİ

İnşaatlarda olmazsa olmaz İnşaat malzemeleri arasında yapıştırıcı , alçı, seramik , ısı yalıtım ürünleri, mantolama ürünleri, doğal taşlar , parkeler vb. ürünler yer alır. İnşaat yapı malzemeleri içerisinde bulunan alçılar, yapılarda kalıp çıkarma işleri için alçı taşının toz haline getirilmesinden elde edilir ve suyla birleştiğinde sertleşme özelliği gösterir. Yapı sektöründe birçok yerde alçı kullanılmaktadır.

Günümüzde yapılarda ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı, çatı yalıtımı ve benzeri yalıtım işlemlerinde inşaat malzemeleri ile ciddi enerji tasarrufu sağlanabilmektedir. İnşaat sürecinde ve tadilat işlemlerinde en önemli görevlerden biri de planlı olarak yapı malzemeleri seçimini sağlamaktır.Yapı malzemeleri seçilirken ihtiyaç doğru belirlenmeli ve buna göre alınmalıdır. Seramik uygulamalarında ise seramik yapıştırıcı ürünlerini kullanmanız seramiklerinizin sağlamlığını arttıran önemli noktalar arasındadır. Seramik yapıştırıcı ürünleri ile ıslak ve nemli bölgelerde sıva, beton, şap gibi yüzeylerde mükel sonuç alabilirsiniz.

Binanızın ısı yalıtımı içinse ihtiyacınıza yönelik olarak çeşitli izolasyon malzemeleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Koç emek yapı malzemeleri sektöründe de her zamn en iyisi ile yanınızdadır. Her geçen gün büyüyen ürün gamıyla sizlere hizmet vermektedir.