YAPI KİMYASALLARI

Sera Yapı Kimyasalları 2000 yılından bu yana yapı kimyasalları üretmektedir. Yozgat merkezli kurulmuş olan üretim tesisi teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesini zirvede tutmayı kendine vizyon edinmiş bir kuruluştur. Kalitesi ile seramik ustalarının ilk tercihi olma ünvanını kazanmış bir markadır. Tam zamanında üretim felsefesi ile inşaat sektörünün taleplerine zamanında cevap verebilen bir yapıya sahiptir.

Sera üretim ve pazarlama ağındaki prensipleri ile ihtiyaçları toplam kalite yönetimi ilkeleri ışığında her zaman en üst kalitede sağlamaktadır. Lojistik açısından kuruluş yeri itibarı ile Türkiyenin dört bir yanına en kısa zamanda sevkiyatı gerçekleştirebilmektedir. Sera AR-GE faaliyetlerine verdiği önem ile gelişşen teknoloji işığında yapı sektörünün artan ihtiyaçlarına uygun ürünler üretmeye devaö etmektedir. Böylelikle her geçen gün ürün portföyüne yeni ürünler eklenmektedir. Bunun yanı sıra AR-GE faaliyetleri ile mevcut ürünlerin daha ucuza mal edilerek tüketicinin yararı için çalışmaktadır.

Sera kimyasalları çevreye verdiği önem nedeni ile üretimi yaptığı ürünlerde çevre dostu olmayı ilke edinmiştir. Sera yapı kimyasalları dürüst, yenilikçi, insana saygılı, sürekli gelişime açık, çevre dostu, bayilerine, nihai müşterilerinin memnuniyetine önem veren ilkelerine saygılı prensip sahibi bir firmadır.